Turvigo

Neden Biz?

Yaptığımız işi seviyoruz

18 yılı aşkın Turizm tecrübemiz ile, bugüne kadar sizlere hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Çalışma sürecimiz

TURVİGO, siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet sunmak amacı ile her zaman daha da gelişen turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.

TURVİGO

Biz Kimiz?

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ VE GEZGİN DOSTLARIMIZ;

18 yılı aşkın Turizm tecrübemiz ile, bugüne kadar sizlere hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duydum.

TURVİGO, siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet sunmak amacı ile her zaman daha da gelişen turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Profesyonel ve uluslararası turizm organizatörü olan TURVİGO olarak öncelikli amacımız, siz değerli misafirlerimizin hayalini gerçekleştirmektir.

Yurtiçi ve Yurtdışında düzenlemekte olduğumuz Özel Kara ve Gemi Turları organizasyonlarımız ile dünyayı bizimle yeniden tanımanızı öneriyoruz.

6-8-10-16 kişilik özel aile yada arkadaş grupları ile isteğe bağlı hizmet verebilmekteyiz. Dünyanın dört bir yanında hizmet veren firmamız ile hayallerinizdeki seyahati sizlere yaşatmak istiyoruz. Farklı dinlerden, milletlerden ve farklı kültürlerden insanlarla tanıştırarak farklı bir bakış açısı kazandırıyoruz.

Gastronomide, konaklamada, ulaşımda, organizasyonlarda ve etkinliklerde en farklı en kaliteli sunumları yaparak farkımızı hissettiriyoruz.

Ulaşım ve iletişim imkanlarının son derece geliştiği dünyamızda her bir misafirlerimiz için daha fazla ne sunabiliriz, hangi imkânları sağlayabiliriz düşüncesiyle hareket etmekteyiz. Gelişen ulaşım ve iletişim teknolojilerinden maksimum düzeyde yararlanarak misafirlerimize konforlu ve eğlenceli bir gezi deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Böylece az zamanda daha çok destinasyonla buluşturmayı, daha çok deneyim kazandırmayı, daha çok kültürle tanıştırmayı planlıyoruz.

Her bir ziyaretçi, her bir misafir bizim için Özel’dir…

Bu düşünce ve bilinç ile hareket eden TURVİGO,  misafirlerine özel olduklarını, hizmet kalitesi ve özel jestleri ile sizlere hissettirecektir. Beklentilerinizin ötesinde özel bir seyahat yaşatmak için, en kaliteli ve kapsamlı organizasyonları en uygun fiyatlara mal ederek gezilere katılımı artırmayı amaçlıyoruz. Organizasyonlarımızı her yönü ile en iyi kalite ve disiplin çerçevesinde gerçekleştirerek kurumsal çizgimizi ortaya koyuyoruz.

Nereye Değil, Hayalinizdeki Yere…

Turvigo Team

Ekip Arkadaşlarımız

Gönül Oytun

Firma Sahibi

Özgür Oytun

Firma Sahibi

Engin Oytun

Firma Sahibi

-

-

Başlık - 1

Metin – 1

Başlık - 2

Metin – 2